Sesje Theta Healing®

DNA Theta Healing, stworzone prze Viannę Stibal, jest procesem medytacyjnym o mocy uzdrawiania fizycznego, psychicznego i duchowego za pomocą skoncentrowanej modlitwy. Sesje, niezależnie od tego, czy są wykonywane na odległość czy na żywo, są dialogiem pomiędzy uzdrowicielem, będącym w stanie theta, a Twoją podświadomością.

Przebieg Sesji

Sesje są kilkuetapowe:

OCZYSZCZANIE

Standardowo, szczególnie jeśli jest to pierwsza sesja, rozpoczyna się oczyszczaniem aury z klątw, haków i ataków energetycznych oraz z zabłąkanych dusz. Następnie przechodzimy do uzdrowienia problemu, który zaistniał w Twoim życiu.

IDENTYFIKACJA PROGRAMÓW KLUCZOWYCH I OCZYSZCZANIE

Szukamy negatywnych przekonań głęboko ukrytych w podświadomości, które są przyczyną tych problemów. Identyfikujemy tzw. programy kluczowe i usuwamy je ze wszystkich poziomów: podstawowego, genetycznego, historycznego i duszy. A następnie wpajamy nowe pozytywne przekonania. Usuwamy negatywne emocje strachu, lęku z pamięci komórkowej, a w to miejsce otrzymujemy pozytywne uczucia.

PRZEBACZENIE

W czasie sesji następuje proces przebaczenia rodzicom, byłym partnerom, wszystkim osobom, które nas skrzywdziły, poprzez usunięcie uczuć urazy, żalu, odrzucenia.

USUNIĘCIE KONTRAKTÓW I ZOBOWIĄZAŃ

Następuje zwolnienie z wszelkich kontraktów, zobowiązań i obligacji złożonych w poprzednich życiach. Jak również w razie potrzeby zwolnienie z przysięgi ubóstwa i celibatu.

UZDRAWIANIE DUSZY I ZŁAMANEGO SERCA

Cały proces dopełnia uzdrawianie pękniętej duszy, uzdrawianie życia prenatalnego, odzyskiwania utraconych fragmentów duszy. Uzdrawianie złamanego serca poprzez pieśń serca uwalniająca najgłębszy ból i smutek.

Po sesji jesteś przepełniony radością, miłością i lekkością.

Kiedy wybrać się na sesję Theta Healing®?

Zakres sesji:

Możliwe jest też w razie potrzeby i Twojej woli:

Popularne typy sesji:

Zaufali mi

Gdy czułam, że robię wszystko, a wszechświat nie odpowiadał tym czego potrzebowałam, trafiłam do Kasi. Po 14 latach walki, braku miłości, zrozumienia i wsparcia, kiedy zapomniałam co znaczy uśmiechać się, już po pierwszej rozmowie i sesji wszystko się zmieniło. Kocham życie, cieszę się każdym dniem i odkrywam siebie z radością. Jeśli się zastanawiasz czy powinnaś się zdecydować na sesję nie trać czasu. Żadne słowa nie oddadzą tego co czuję i jak się czuję. Dziękuję Kasiu.

Dorota

Kasiu przepełniona jestem wdzięcznością po wczorajszej sesji. Ale po kolei. Wszystko jest przypadkiem, nic nie jest przypadkiem. Termin mojej sesji z Tobą Kasiu, przesunął się z 3 na 10 maja - Stwórca tak pokierował procesem - dzięki czemu wczorajsza sesja została prowadzona metodą, którą niebawem poznam na majowym kursie. Poza ogromnym zrozumieniem, które wczoraj otrzymałam, dzisiaj po raz pierwszy poczułam zapach perfum. Dodam, że ten zapach był jednocześnie ostatnim, jaki czułam przed utratą węchu. Dziękuję Ci Kasiu z przestrzeni serca przepełnionego wdzięcznością.

Basia

Pani Katarzyna jest wspaniałą osobą, która bardzo mi pomogła i nie tylko mnie. Polecam z całego serca sesje z Panią Katarzyną. Każdy problem jest do rozwiązania. Po sesji u Pani Katarzyna zaczęły dziać się cuda w moim życiu. Jestem dużo lżejsza i wszystko jest takie łatwe i proste. Czuje się wolna. Pani Katarzyna wyciągnęła ze mnie mój cały ciężar życiowy. Pozdrawiam serdecznie I polecam z całego serca tą wspaniałą osobę.

Aleksandra

Kiedy trafiłam do Kasi moje życie było w totalnej ruinie i zastoju. Już po pierwszej sesji się zmieniło i nabrało sensu. Pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam ze odzyskałam życie i uczucia To był prawdziwy cud. Pełen profesjonalizm, pełne zrozumienie i wsparcie to wszystko znajdziecie u Kasi. Jeśli zależy Ci na Tobie, gorąco polecam. Nie marnuj swojego czasu i potencjału. Ja już z niego korzystam. Dziękuję Kasiu!!!

Dorota

Najczęściej zadawane pytania:

Do sesji Theta Healing® nie  trzeba specjalnego przygotowania. Ważne jest pozytywne nastawienie, otwartość serca i umysłu na zmianę i przyjęcie nowego.  Zaufanie i wiara w otrzymanie uzdrowienia poprzez taką formę terapii jaką jest metoda Theta Healing® przyspieszy proces transformacji.

Do wielu uzdrowień na bardzo głębokich poziomach dochodzi już na pierwszej sesji. Po sesji jest zauważalna zmiana w samopoczuciu, a co za tym idzie ma się pozytywne nastawienie do życia. Natomiast jeśli temat, problem jest wieloaspektowy, wielowątkowy może być potrzebna większa ilość sesji.

Wszystko jest energią i informacją. Na poziomach energetyczno duchowych wszystko i wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, dlatego też sesja Theta Healing® działa na odległość.