Anioł Stróż

Twój Wierny Przyjaciel

Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który jest naszym najlepszym przyjacielem i niewidocznym opiekunem. Anioły kochają nas bezwarunkowo, zawsze chcą dla nas jak najlepiej i są tutaj, aby… nam pomagać, chronić nas i wspierać. Brzmi cudownie, prawda? Zapraszam Ciebie zatem do dalszej, inspirującej lektury, by dowiedzieć się więcej!

Anioł Stróż jest opiekuńczym duchem przydzielonym do konkretnej osoby, by ją chronić i prowadzić. Jest on z tą osobą od chwili jej narodzin, a jego głównym zadaniem jest opieka nad nami w każdej chwili naszego życia. To właśnie Anioły mogą być pośrednikami w naszej relacji ze Stwórcą, to one dodają nam odwagi, chronią przed tym, co złe, pomagają rozwiązać nasze problemy, wskazują drogę w codzienności… choć najczęściej tego nie widzimy lub po prostu o tym zapomnieliśmy.

Komunikacja z Aniołami

Nie jest jednak powiedziane, że nie możemy poznać naszego Anioła; wręcz przeciwnie – każdy z nas może komunikować się ze swoim opiekunek kiedy tylko zechce. Doświadczenie energii Anioła jest wspaniałym przeżyciem, dającym przedsmak świata duchowego, który nas otacza. Warto dlatego poświęcić czas, aby stworzyć ze swoim opiekunem niezwykłą więź i korzystać na co dzień z jego mocy. A naprawdę warto! Anioła możemy poprosić o pomoc w każdej sytuacji – musimy jednak pamiętać, aby otworzyć się wtedy na boską interwencję i pozwolić, aby sprawy ułożyły się w zgodzie z naszym najwyższym dobrem. To często wymaga odpuszczenia pewnych naszych wyobrażeń, a także zaufania.

Komunikacja z Aniołami w Theta Healing

Praktykując metodę Theta Healing nauczysz się, jak rozmawiać ze swoim Aniołem Stróżem, czy Aniołem Stróżem innej osoby. Jest to niezwykle prosta medytacja, którą wykonuje się po wejściu w stan theta i ma 2 zasadnicze etapy: poproszenie o rozmowę z naszym opiekunem (lub osoby, z którą pracujemy) oraz otrzymanie przekazu od Anioła.

Informacje, które do nas przyjdą są często niezwykle inspirujące i niosą silny ładunek emocjonalny. Anioły uważnie towarzyszą nam w naszym życiu i nieraz mają dla nas piękne przesłanie niosące nadzieję, miłość, prawdę i dobro, do którego mają nas również prowadzić. Naszego Anioła możemy poprosić o liczne rzeczy: uzdrowienie relacji z inną osobą, poprawę finansów, wskazanie najlepszej dla nas ścieżki.

Ich obecność możemy zauważyć w życiu poprzez różne znaki:często powtarzające się te same liczby, niezwykłe zbiegi okoliczności, piórka, które odnajdziemy na swojej drodze, piosenki, które usłyszymy w ważnych dla nas momentach… Przesłania te najczęściej są idealnie dobrane do sytuacji, w której się znajdujemy. Jestem pewna, że nie raz doświadczyliście takich niesamowitych momentów, prawda?

Święto Anioła Stróża

Warto wiedzieć, że Anioł Stróż ma swoje święto w kalendarzu! Przypada ono 2 października, zaraz po święcie Trzech Archaniołów: Michaela, Gabriela i Rafaela, które obchodzimy 29 września. Tego dnia warto zatrzymać się na chwilę i podziękować swojemu opiekunowi za to, że przy nas zawsze jest. Aby pokazać swoją wdzięczność można zapalić piękną świecę, zadbać o kwiaty, czy własnymi słowami pomodlić się z intencją w sercu.

Istnieje również wiele pięknych modlitw, z których możemy korzystać na co dzień, aby zwrócić się do Anioła Stróża. Jedną z nich na pewno znacie, a kolejne możecie znaleźć poniżej.

Życzę Wam rozpoczęcia pięknej drogi, w której odkryjecie Anielską Moc!

Jeśli chcielibyście nauczyć się tego, jak kontaktować się z e swoim Aniołem Stróżem poznać jego imię, porozmawiać z nim i usłyszeć wiadomość od Waszego opiekuna, to zapraszam Was do udziału w kursie Theta Healing DNA w stopniu podstawowym

Modlitwy do Anioła Stróża

Modlitwa pierwsza:

“Święty Aniele Stróżu mój oto ja (tu podaj swoje imię) oddaję się tobie pod całkowitą opiekę oraz ufam, że będziesz chodził moimi drogami i wskazywał mi prawdziwy kierunek. Osłaniaj mnie swoimi skrzydłami przed widzialnymi i niewidzialnymi siłami zła, a we właściwym czasie ostrzeż mnie. Wierzę, że zastąpisz mi drogę jeśliby ktokolwiek miał przeze mnie cierpieć, a łzy jego stały się moim brzemieniem. W mądrości swojej oświecaj mnie, w słabości pocieszaj. A ja usłucham głosu Twego i słodkie imię Twoje będę nosić w sercu swoim. Amen”
Modlitwa druga:

“Święty Aniele,
mój doradco, natchnij mnie;
Święty Aniele,
mój obrońco, strzeż mnie;
Święty Aniele,
mój wierny przyjacielu, wspomóż mnie;
Święty Aniele,
mój pocieszycielu, wzmocnij mnie;
Święty Aniele,
mój bracie, broń mnie;
Święty Aniele,
mój nauczycielu, naucz mnie;
Święty Aniele,
świadku wszystkich moich uczynków, oczyść mnie;
Święty Aniele,
mój wspomożycielu, ratuj mnie;
Święty Aniele,
mój orędowniku, módl się za mną;
Święty Aniele,
mój przewodniku, prowadź mnie;
Święty Aniele,
moja światłości, oświeć mnie;
Święty Aniele,
któremu Bóg kazał mnie prowadzić, kieruj mną.”

Podziel się

z Przyjaciółmi

Pozostałe

wpisy

Kontakt

KATARZYNA

SZAFRANEK

Certyfikowny Nauczyciel
i Terapeuta ThetaHealing®

Wybierz swoją walutę