Twórca metody Theta Healing - Viana Stibal

Gdy tylko została nauczona, w jaki sposób uzyskać połączenie ze Stwórcą oraz współtworzyć i dokonywać zmian w unikalnym procesie zwanym metodą Theta Healing®, wiedziała, że musi się nią podzielić z tak dużą grupą ludzi, jak to tylko możliwe.

To właśnie miłość i uwielbienie dla Stwórcy i całej ludzkości pozwoliło jej na rozwój swoich zdolności i umożliwiło spojrzenie w ludzkie ciało oraz zostanie świadkiem wielu przypadków natychmiastowego uleczenia.

Jej encyklopedyczna wiedza o różnych układach naszego organizmu, głębokie zrozumienie ludzkiej duszy oraz własne doświadczenie i wiedza otrzymana od Stwórcy czyni z Vianny doskonałego praktyka tej zadziwiającej metody.

Vianna odnosiła wiele sukcesów pracując m.in. nad takimi wyzwaniami, jak żółtaczka typu C, wirus Epsteina-Barr, AIDS, opryszczka, guzy i wszelkiego rodzaju zmiany nowotworowe oraz szeregiem innych dolegliwości i chorób, w tym wad genetycznych.

Vianna doskonale wie, że metody Theta Healing® można się nauczyć, ale przede wszystkim jest świadoma, że metodę tą należy rozpowszechniać. Prowadzi seminaria na całym świecie rozpowszechniając swoją wiedzę wśród ludzi wszystkich ras, poglądów i religii. Wyszkoliła rzeszę nauczycieli i osób praktykujących, które działają w 25 krajach, lecz jeszcze tyle zostało do zrobienia! Misją Vianny jest rozpowszechnienie tej metody uzdrawiania na całym świecie.

Dotychczas zostały przetłumaczone na j. polski następujące książki autorstwa Vianny Stibal:

THETA HEALING®.

WPROWADZENIE DO NADZWYCZAJNEJ METODY UZDRAWIANIA ENERGIĄ

THETA HEALING®.

DLA ZAAWANSOWANYCH. WYKORZYSTANIE MOCY WSZYSTKIEGO CO JEST

THETA HEALING®.

CHOROBY I ZABURZENIA

THETA HEALING®.

RYTM ODNALEZIENIA SWOJEJ IDEALNEJ WAGI

SIEDEM PLANÓW

EGZYSTENCJI FILOZOFIA TECHNIKI THETA HEALING

THETA HEALING®.

DOCIEKANIE PRZEKONAŃ

ZNAJDŹ

SWOJĄ BRATNIĄ DUSZĘ Z THETA HEALINGIEM

THETA HEALING®.

TY I STWÓRCA

Poznaj

moja ofertę

KURSY

THETA HEALING®

Jeśli jesteś Osobą początkującą zapraszam Cię do uczestnictwa w kursie DNA Podstawy – jego ukończenie otworzy Ci drzwi do kolejnych kursów…

SESJE

THETA HEALING®

Sesje, niezależnie od tego, czy są wykonywane na odległość czy na żywo, są dialogiem pomiędzy uzdrowicielem, będącym w stanie theta, a Twoją podświadomością.

KLUB​

THETA HEALING®

Spotkania klubu Theta Healing® są przeznaczone dla absolwentów kursów Theta Healing®. Na spotkaniu klubowym, w ramach krótkiego wykładu, otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wybierz swoją walutę