Kurs rozwoju duchowego Theta Healing® Kop Głębiej

Jest dla ciebie, jeśli pragniesz jeszcze bardziej rozwinąć swoje zmysły intuicyjne i mieć lekkość w dociekaniu do przekonań kluczowych.

Na kursie

Theta Healing® Kop Głębiej

Wymagania

do uczestnictwa w kursie:

Oferta kursu jest skierowana do osób, które ukończyły:
Kurs Theta Healing® DNA Podstawowy
Kurs Theta Healing® DNA2 Zaawansowany

Przede wszystkim ten kurs jest DLA KAŻDEGO, ponieważ metoda Theta Healing® jest bardzo prosta i każdy może się jej nauczyć, by stosować w praktyce.

Szczegóły

KURS OBEJMUJE

2 DNI WARSZTATOWE

Sobota – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
Niedziela – 9:00 – 17:00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL

Z przerwami 15 minutowymi na kawę i godzinną przerwą na obiad.

Uczestnictwo w kursie
Theta Healing® Kop Głębiej

Inwestycja:
710 PLN

ZNIŻKI
I PROMOCJE

Zniżki i promocje ustalane są indywidualnie. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania płatności za kurs w dogodnych ratach. Cena dla osób powtarzających wynosi 50% ceny wyjściowej.

W cenie

kursu otrzymasz

WAŻNE
INFORMACJE

Kurs odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokonają płatności otrzymają na maila skrypt do kursu 3 dni przed jego rozpoczęciem oraz link do zalogowania na platformę Zoom Dostęp do zamkniętej grupy na fb - "Theta Healing® w Praktyce", w której prowadzone są cotygodniowe transmisje LIVE. Możliwość udziału w cotygodniowych spotkaniach KLUBU THETA HEALING®.

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Jak zatrzymać

spiralę życiowych problemów?

Dzięki poznaniu co kieruje naszym życiem. A co kieruje naszym życiem? Negatywne przekonania kierują naszym życiem. A gdzie są negatywne przekonania niszczące nasze życie, relacje z bliskimi, powodujące problemy w pracy? Negatywne przekonania są ukryte w nas. A konkretnie w podświadomości, która kieruje naszym życiem. Nie wiedząc o tym, nakręcamy spiralę życiowych problemów.

Czy można to naprawić? Tak! W procesie „kopania głębiej”, podczas kursu Theta Healing Kop Głębiej. Gdzie odkrywamy jakie programy, przekonania czy też schematy powodują powstawanie życiowych i finansowych problemów. Kurs Theta Healing zapewnia naukę skutecznych metod, które umożliwią Ci oczyszczenie ścieżki dostępu do  i życia w obfitości

Czym zajmujemy

się na Kursie Theta Healing Kop Głębiej?

W trakcie kursu Theta Healing Kop Głębiej studenci,  zdobywają skuteczne umiejętności uwalniania przyczyny chorób, lęków, odrzucenia, urazy, żalu. Kursanci znajdują i transformują, przyczyny braku realizacji marzeń. Wśród   uczestników kursu następują pozytywne zmiany w życiu.

W jaki sposób

Kurs Theta Healing Kop Głębiej zmienia życie na lepsze?

Za pomocą technik pracy z podświadomością. Na głębokich poziomach. Metoda theta healing uzdrawianie uwalnia negatywne przekonania z podświadomości, aby następnie przetransformować je na pozytywne, a następnie utrwalić, aby wspierały nas w codziennym życiu.

 

W metodzie Theta Healing  negatywne przekonania są uwalniane z 4 poziomów:

  1. Poziom podstawowy  – przekonania, które dotyczą tego życia.
  2. Przekonania za poziomu   genetycznego – odziedziczone od przodków.
  3. Przekonania z poziomu historycznego – z poprzednich żywotów i świadomości grupowej.
  4. Przekonania poziomu duszy.

Jak możemy pomóc Tobie? Zapraszamy do rozmowy o Twoich potrzebach! Skontaktuj się z nami już dziś! Kurs Theta Healing Kop Głębiej pomoże Ci spełniać życiowe marzenia!

Wybierz swoją walutę