Witaj

Nazywam się Katarzyna Szafranek, jestem certyfikowanym terapeutą oraz nauczycielem metody Theta Healing®.

Oto moja

historia - Katarzyna Szafranek

Każdy z nas marzy o szczęściu, spełnieniu i radości na co dzień. Ja pragnęłam dokładnie tego samego… i wiele lat szukałam sposobu na to, jak to osiągnąć. W życiu zawodowym zdobyłam sam szczyt. Otrzymywałam nagrody, uznanie i pieniądze. Szybko zrozumiałam, że kariera to jednak nie wszystko. Miałam i nadal mam cudowną rodzinę: męża i dwójkę dorosłych już dzieci. Od 30 lat jestem w szczęśliwym związku; wiem, jak go budować i umacniać. Mogę śmiało powiedzieć, że zasmakowałam życia kobiety z aspiracjami, kobiety sukcesu. Czułam jednak, że jest do odkrycia coś więcej.

Czym jest to "mityczne coś więcej"?

Zaczęłam zgłębiać temat samorozwoju i rozwoju duchowego, ponieważ już jako młoda dziewczyna dostrzegłam u siebie zalążek zdolności parapsychicznych. Byłam na niezliczonych kursach, przerobiłam rozmaite metody pracy ze swoim ciałem, psychiką, duchem i energią. Poznałam takie, które pomagają i te, które mi nie przyniosły wiele… Wreszcie trafiłam na kurs terapii metodą Theta HealingTo był punkt zwrotny w moim życiu i – jak miało się okazać – w życiu setek  innych ludzi, którzy później skorzystali z moich sesji terapeutycznych i kursów. Bo jak się domyślacie – to właśnie Theta Healing okazał się “tym czymś więcej”, co wniosło do mojego życia pełnię, sens i pozwoliło mi wejść w pełni na ścieżkę serca oraz realizację swojego potencjału, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

To było wiele lat temu.. Zmieniłam swoje życie o 180 stopni i zaczęłam żyć zgodnie z potencjałem mojej duszy i robić coś, co daje mi niesamowitą satysfakcję, a przede wszystkim – jest dobrem dla innych.  

Osiągnęłam szczęście, harmonię i pokój. Na swoim przykładzie przekonałam się, że Theta Healing pozwala prowadzić życie spełnione, otulone miłością – po prostu warte przeżycia. Wszystko to doprowadziło mnie do momentu, w którym to czytasz ten tekst i… w którym mogę pomóc Tobie przetransformować Twoje życie tak, aby wyglądało, jak zawsze pragnąłeś. Czy jesteś gotowy na taką zmianę?

Kursy

instruktorskie

Pozostałe

kursy Katarzyna Szafranek

Co Theta Healing zmieni w Twoim życiu?

Dziś nie tylko sama korzystam ze wszystkich dobrodziejstw Theta Healing®, ale też używam tej metody, aby pomagać ludziom zagubionym, załamanym, z traumą i tym, którzy w głębi czują, że ich życie powinno wyglądać inaczej.

Prowadzę ich ku świadomemu kształtowaniu własnego losu, pomagam wyzbyć się blokad oraz ograniczających przekonań, które rzucają cień na ich decyzje, relacje i uczucia. Razem budujemy zdrowe poczucie wartości, wzmacniamy potencjał, a w efekcie… w ich życiu zaczynają manifestować się wymarzone rzeczy. Jeśli tylko zechcesz, zrobię to także dla Ciebie.

Theta Healing® jest prostą drogą do zdobycia tego, czego najbardziej pragnie Twoje serce: miłości w związku oraz w rodzinie, satysfakcjonującej pracy, spełnienia, radości i harmonii, zdrowia na ciele i duchu, a wszystko w myśl zasady: „Ulecz duszę, a reszta uleczy się sama”. W pracy terapeutycznej kieruję się miłością i najwyższym dobrem drugiego człowieka.

Ścieżka

rozwoju    w Theta Healing® z Katarzyną Szafranek

Najwspanialszą rekomendacją kursów, które prowadzę oraz sesji indywidualnych są opinie moich klientów – poznaj ich historie transformacji życia!

Jeśli jesteś ciekaw, na czym polega metoda Theta Healing®, zajrzyj tutaj.

Chcesz zgłębić wiedzę dotyczącą uzdrawiania duszy. Zapraszam na blog.

Czujesz, że chcesz zmienić swoje życie? Zapraszam Cię na sesje indywidualne.

Odkryj siebie naprawdę

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Wybierz swoją walutę