DNA Theta Healing, stworzone prze Viannę Stibal, jest procesem medytacyjnym o mocy uzdrawiania fizycznego, psychicznego i duchowego za pomocą skoncentrowanej modlitwy. Sesje, niezależnie od tego, czy są wykonywane na odległość czy na żywo, są dialogiem pomiędzy uzdrowicielem, będącym w stanie theta, a Twoją podświadomością.

Przebieg

sesji

Sesje są kilkuetapowe:

OCZYSZCZANIE

IDENTYFIKACJA PROGRAMÓW KLUCZOWYCH I OCZYSZCZANIE

USUNIĘCIE KONTRAKTÓW I ZOBOWIĄZAŃ

UZDRAWIANIE DUSZY I ZŁAMANEGO SERCA

Po sesji jesteś przepełniony radością, miłością i lekkością.

Kiedy

wybrać się na sesję Theta Healing®?

Zakres

sesji

MOŻLIWE JEST TEŻ W RAZIE POTRZEBY I TWOJEJ WOLI:

EOS_6726 2

Najczęściej zadawane pytania:

JAK MAM PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI THETA HEALING®?

Do sesji Theta Healing® nie  trzeba specjalnego przygotowania. Ważne jest pozytywne nastawienie, otwartość serca i umysłu na zmianę i przyjęcie nowego.  Zaufanie i wiara w otrzymanie uzdrowienia poprzez taką formę terapii jaką jest metoda Theta Healing® przyspieszy proces transformacji.

ILE SESJI BĘDĘ POTRZEBOWAĆ?
Do wielu uzdrowień na bardzo głębokich poziomach dochodzi już na pierwszej sesji. Po sesji jest zauważalna zmiana w samopoczuciu, a co za tym idzie ma się pozytywne nastawienie do życia. Natomiast jeśli temat, problem jest wieloaspektowy, wielowątkowy może być potrzebna większa ilość sesji.
CZY SESJA THETA HEALING® DZIAŁA NA ODLEGŁOŚĆ?
Wszystko jest energią i informacją. Na poziomach energetyczno duchowych wszystko i wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, dlatego też sesja Theta Healing® działa na odległość.

Popularne

typy sesji

Zaufali mi

Wybierz swoją walutę