Zapraszam cię na Bezpłatny Warsztat Theta Healing®, jeśli interesujesz się rozwojem duchowym.

Wiele lat temu byłam w podobnej sytuacji… Dopiero poznanie metody Theta Healing® uwolniło mnie od wielu iluzji i złudzeń. Rozpoczęłam podróż w głąb siebie poznając prawdę o sobie, o ludziach i o świecie. Dzięki metodzie Theta Healing® przetransformowałam swoje życie. Możesz i Ty to zrobić.

Czego

się nauczysz

Bezpłatny warsztat Theta Healing jest Dla Ciebie niepowtarzalną szansą na poznanie, na czym polega metoda Theta Healing i szansą na całkowitą zmianę swojego życia. Nie od jutra czy za tydzień. Teraz, w tej chwili. Większość z nas nie ma pojęcia o tym, że nasze myśli i emocje mogą kształtować rzeczywistość. Każdego dnia mierzymy się z problemami, które można rozwiązać m.in. poprzez zmianę swojego nastawienia, swoich przekonań i schematów, które nieświadomie uruchamiamy w obliczu jakiejś stresującej sytuacji czy trudnego wydarzenia. Bezpłatny warsztat Theta Healing pokaże Ci „narzędzia”, jakie możesz wykorzystać w walce o lepsze jutro. „Narzędzia”, które są w Twoim zasięgu od momentu, kiedy Twoja Dusza postanowiła odwiedzić Ziemię. Najwyższy czas po nie sięgnąć!

Nauczę Cię szybkiej i skutecznej relaksacji, podpowiem, jak wyciszyć hałas generowany przez świat zewnętrzny i jak skupić się na własnym wnętrzu. Pokażę Ci, jak współczesna kultura zachodnia i promowany w mediach styl życia próbują „tłamsić” naszą duchowość, doprowadzając do niekorzystnych przemian w sferze wartości. Nie jesteś tylko i wyłącznie Matką, Ojcem, Pracownikiem, Kolegą, Siostrą czy Przedsiębiorcą. Choć pełnimy w życiu wiele ról, to najważniejszą rzeczą jest uświadomienie sobie, że jesteś dzieckiem Stwórcy i częścią Wszechświata. A za tym idzie nieskończenie wiele możliwości, o czym sam/sama możesz się przekonać, decydując się swoją prywatną Transformację Życia.

Warsztat

Theta healing - bezpłatny

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o rozwoju osobistym, jednak prawie zawsze w kontekście zarabiania większych pieniędzy i wspinaniu się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej. Czy pogoń za pieniądzem to jedyny sens naszego życia? Oczywiście, świetnie jest nie martwić się stanem swojego konta, ale do pełni szczęścia trzeba jeszcze czegoś więcej. Metoda Theta Healing stanowi pełnowartościowy i kompleksowy system rozwoju duchowego, osobistego, mentalnego i emocjonalnego. Jest odpowiedzią na wszystkie Twoje bolączki – zarówno te związane z chorobami ciała, umysłu (np. uzależnienia), jak i te dotyczące nieudanych związków i toksycznych relacji z innymi ludźmi.

Spójrz na siebie holistycznie podczas bezpłatnego warsztatu Theta Healing i zdecyduj, czy chcesz nauczyć się więcej podczas płatnych kursów, które oferuję. Dotyczą one różnych aspektów życia – od świadomego uzdrawiania swojego ciała po zapraszanie obfitości pod swój dach. Pamiętaj, jedyną osobą, która może zmienić Twoje życie, jesteś Ty sam/sama. Zaryzykuj i zapisz się na darmowe warsztaty Theta Healing. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać...

WAŻNE
INFORMACJE

MINI WARSZTAT THETA HEALING® ODBĘDZIE SIĘ W CAŁOŚCI ONLINE NA PLATFORMIE ZOOM. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz na maila link do spotkania on-line dzień przed planowanym wydarzeniem.

Uwaga! Zapisy prowadzimy zawsze na najbliższy warsztat. Prosimy sprawdzać skrzynkę mailową, na którą wysyłamy przypomnienia o warsztacie oraz LINK do logowania na Zoom.

Szczegóły

11.06.2024 (wtorek)
godz. 18.00 czasu UK, 19:00 czasu PL

Zapisz się na bezpłatny warsztat i rozpocznij swoją przygodę z Theta Healing!

Wybierz swoją walutę