Anatomia Intuicyjna Theta Healing Kurs Online

to seminarium mistrzowskie dedykowane dla praktyków, którzy pragną osiągnąć wysokie umiejętności intuicyjne w czytaniu i uzdrawianiu ciała fizycznego

Kurs Anatomii Intuicyjnej to intensywny najbardziej kompleksowy kurs samouzdrawiania. Bezcenna wiedza na temat różnych systemów ciała, która wzbogaci twoją praktykę uzdrawiania. To wyjątkowa i prawdziwie transformująca podróż-seminarium uzdrawiania, warsztat rozwoju osobistego i trening intuicji, wszystko w jednym kursie.

Na kursie

Theta Healing® Anatomia Intuicyjna

Wymagania

do uczestnictwa w kursie:

Szczegóły

KURS OBEJMUJE

15 DNI WARSZTATOWYCH

Od poniedziałku do piątku w godzinach
9.00 - 16.00 czas UK, 10.00 - 17.00 czas PL.
Sobota, niedziela dni wolne.
Od poniedziałku do piątku w godzinach
9.00 - 16.00 czas UK, 10.00 - 17.00 czas PL
Sobota, niedziela dni wolne.
Od poniedziałku do piątku w godzinach
9.00 - 16.00 czas UK, 10.00 - 17.00 czas PL

Uczestnictwo w kursie
Theta Healing® Anatomia Intuicyjna

Inwestycja:
5760 zł - CENA PROMOCYJNA 4400 zł

ZNIŻKI
I PROMOCJE

Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania płatności za kurs w dogodnych ratach.

W cenie

kursu otrzymasz

okladka-kurs-anatomiaintuicyjna

WAŻNE
INFORMACJE

Kurs odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokonają płatności otrzymają na maila skrypt do kursu 3 dni przed jego rozpoczęciem oraz link do zalogowania na platformę Zoom. Dostęp do zamkniętej grupy na fb - "Theta Healing® w Praktyce", w której prowadzone są cotygodniowe transmisje LIVE. Możliwość udziału w cotygodniowych spotkaniach KLUBU THETA HEALING®.

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Opinie

uczestników kursu Anatomia Intuicyjna

"Dziękuję ❤️ Katarzyna Szafranek za cudowne przeprowadzenie mnie przez ten kurs/warsztat 😊. Twoje ciepło płynące prosto z serca 💖, jest nieocenione. Mój najlepszy nauczyciel ✨💖. 🙌 Codziennie układ po układzie ucząc się Anatomii Intuicyjnej, połączona ze źródłem, Stwórcą uzdrawiałam blokujące mnie przekonania. Nie zawsze było lekko/przyjemnie. Przepiękny czas, z CUDownymi ludźmi 🙏❤️. Dziękuję Wam, Nam ✨💖 😌 Stanęłam w Swojej MOCY❣️Dzieją się CUDA 🙌 Wszechświat Mi sprzyja ❣️Jestem Mistrzem❣️"

Edyta Sanigorska


"Z wielką wdzięcznością podzielę się moimi obserwacjami po kursie Anatomii intuicyjnej. Jedne zmiany są subtelne, trudne do wyrażenia słowami, dotyczą odczuć, w tym odczucia w stosunku do ciała ludzkiego, jak pięknie jest zaprojektowane, jak cudownie działa, jak wielką, cudowna symfonia komórek. Po kursie czuję podziw i miłość do ludzkiego ciała, do mojego ciała. Inne spostrzeżenie dotyczy łatwości docierania do mojej podświadomości. Wystarczy, że nazwę to co mi przeszkadza w moim życiu, zadam pytanie o przyczynę i odpowiedź pojawia się natychmiastowo. Ścieżki, a nawet szybkie autostrady pomiędzy świadomymi myślami a podświadomością zostały pięknie utworzone i działają. Mam w sobie więcej nadziei, nie czuję już bezsensu. Wiem, z czym kolejnym na ten moment mam pracować. Oj, dużo przemyśleń mogłabym tu pisać."

Z serca dziękuję 💖

Maria Agnieszka Klimowicz


"Jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tym kursie i poznać tylu wspaniałych, życzliwych ludzi ❤️ Doświadczyłam tyle dobra i tak pięknych, głębokich procesów, że wciąż jestem pod wrażeniem. W ciągu trzech tygodni zaszły we mnie ogromne zmiany, które przejawiły się w moim życiu w postaci mniejszych i większych cudów. Przede wszystkim zyskałam wiarę w siebie i swoje zdolności intuicyjne. Polecam z całego serca. Nie ma nic do stracenia, a zyskać można nowe, lepsze, pełne obfitości życie. Ogromna wdzięczność kochana Katarzyno za to co robisz, za Twoją mądrość, empatię i wsparcie ❤️ I ogromna wdzięczność dla wszystkich uczestników kursu, tyle pięknych istot i tyle dobra w jednym miejscu ❤️ Cudowny czas."

Z miłością I wdzięcznością 💕

Barbara Salaj


"Jestem pełna wdzięczności za CUDowny 3- tygodniowy kurs ANATOMIA INTUICYJNA, głęboko transformujący, uzdrawiający i zmieniający całe Moje Życie na inny poziom doświadczenia wszystkich aspektów życiowych 💕 Te 3 tygodnie były Boskim przeżyciem, którego nie da się wyrazić słowami w pełni 💕🙏💕 Energia panująca na nim cudowna. Wspaniała Przestrzeń z Naszym Ukochanym Aniołem, Nauczycielem Katarzyną Szafranek i CUDownymi Istotami terapeutami, była pełna ekscytacji, wrażeń i CUDÓW namacalnych i na głębokich poziomach 💕 Moja WDZIĘCZNOŚĆ jest OGROMNA 💕💕💕 Dzięki wielkie, że jesteś Kochana Katarzyno 💕🙏💕 Dzięki wielkie, że jesteście 💕🙏💕 To dla mnie WIELKI ZASZCZYT być w tak PIĘKNYM Gronie BOSKICH ISTOT 💕🙏💕 Polecam z całego Serca wszystkie Kursy u Katarzyny 🤗🙏💕"

Izabela Starowicz


"Anatomia Intuicyjna z różnych względów wspaniały kurs. Tematyka, co było moich marzeniem od dawna uczyć się nauczyć się widzieć, słyszeć i czuć co w poszczególnych narządach, częściach ciała się dzieje, co mówią do mnie. Nauczyciel, empatyczna, szanująca wszystkich Katarzyna. Ogromna wiedza. Intensywna praca, przez trzy tygodnie codzienne sesje terapeutyczne prowadzone dla drugiego człowieka i sesja dla mnie. Przetestowanie setek negatywnych przekonań i przetransformowanie w pozytywne odnalezionych jeszcze w sobie. Ciało, życie ludzkie, życie jest magiczne, cudowne. Wdzięczna jestem, że mogłam uczestniczyć."

Maria

Kurs "ANATOMIA INTUICYJNA "to wejście w głąb siebie i docenienie cudu stworzenia, uświadomienie, że nasze ciało i poszczególny organ czuje emocje ,które przezywamy w naszym życiu. Teraz jeszcze bardziej doceniam dar życia tu na Ziemi i mocniejszą więź z Bogiem Stwórcą Wszystkiego co Jest. Jestem wdzięczna, że prowadzę życie oparte na prawdzie i miłości, moje życie jest wartościowe, piękne i poukładane. Uświadomiłam sobie, że jestem jedną z wielu osób powołana do szerzenia miłości i dobra na tym świecie i szacunku do wszystkiego, co mnie otacza, roślin, zwierząt, przedmiotów. Mam nabycie i doskonalenie wglądów duchowych otrzymywanie jasnych i czystych informacji pochodzących ze Źródła Miłości Bezwarunkowej. Zgłębiłam i doświadczyłam wglądu w cały układ mojej osoby, czyli: układ krwionośny, limfatyczny, kostny, hormonalny, nerwowy. Podczas tego kursu uwolniłam blokujące mnie traumy, przekonania pochodzące z tego jak i życia przodków. TEN KURS "ANATOMIA INTUICYJNA "DAŁ MI PEWNOŚĆ SIEBIE W PROCESACH UZDRAWIANIA. W SPOSÓB SZYBKI I SKUTECZNY MOGĘ POMÓC W ODZYSKANIU ZDROWIA. Jestem bardzo wdzięczna, że ten kurs prowadziła KATARZYNA SZAFRANEK wspaniały nauczyciel, osoba, która potrafi w umiejętny sposób przekazać wiedze, ma łączności z Bogiem, to się czuje i widzi, osoba pełna miłości i wyrozumiałości dla ludzi. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę w uczeniu metodą THETA HEALING. DZIĘKUJE Z GŁĘBI MEGO SERCA ZA TEN KURS PANI KATARZYNIE SZAFRANEK

Lassak Mieczysława

Wybierz swoją walutę