KURS THETA HEALING® Anatomia Intuicyjna

to seminarium mistrzowskie dedykowane dla praktyków, którzy pragną osiągnąć wysokie umiejętności intuicyjne w czytaniu i uzdrawianiu ciała fizycznego

Kurs Anatomii Intuicyjnej to intensywny najbardziej kompleksowy kurs samouzdrawiania. Bezcenna wiedza na temat różnych systemów ciała, która wzbogaci twoją praktykę uzdrawiania. To wyjątkowa i prawdziwie transformująca podróż-seminarium uzdrawiania, warsztat rozwoju osobistego i trening intuicji, wszystko w jednym kursie.

Na kursie

Theta Healing® Anatomia Intuicyjna

Wymagania

do uczestnictwa w kursie:

Szczegóły

KURS OBEJMUJE

15 DNI WARSZTATOWYCH

Od poniedziałku do piątku w godzinach
16.00 - 22.00 czas UK, 17.00 - 23.00 czas PL.
Sobota, niedziela dni wolne.
Od poniedziałku do piątku w godzinach
16.00 - 22.00 czas UK, 17.00 - 23.00 czas PL
Sobota, niedziela dni wolne.
Od poniedziałku do piątku w godzinach
16.00 - 22.00 czas UK, 17.00 - 23.00 czas PL

Uczestnictwo w kursie
Theta Healing® Anatomia Intuicyjna

Inwestycja:
4.400 PLN

ZNIŻKI
I PROMOCJE

Edycja tego kursu objęta jest ceną promocyjną, która wynosi 3690zł. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania płatności za kurs w dogodnych ratach. Cena kursu w ratach wynosi 3870 zł (ilość rat dowolna, ustalana indywidualnie).

W cenie

kursu otrzymasz

okladka-kurs-anatomiaintuicyjna

WAŻNE
INFORMACJE

Kurs odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokonają płatności otrzymają na maila skrypt do kursu 3 dni przed jego rozpoczęciem oraz link do zalogowania na platformę Zoom. Dostęp do zamkniętej grupy na fb - "Theta Healing® w Praktyce", w której prowadzone są cotygodniowe transmisje LIVE. Możliwość udziału w cotygodniowych spotkaniach KLUBU THETA HEALING®.

Kalendarz

kursów

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Wybierz swoją walutę