Kurs Theta Healing® Relacje ze Światem

umożliwi ci odkrycie negatywnych systemów przekonań, dotyczących różnych ras, kultur, narodów, wyznań religijnych, instytucji, grup społecznych czy zawodowych, które mieszczą się w twoim polu morfogenetycznym DNA.

To pozwoli ci w pełni korzystać z potencjału szczęścia i obfitości kraju, w którym przebywasz lub zamierzasz zamieszkać.

Na kursie

Theta Healing® Relacje ze Światem

Wymagania

do uczestnictwa w kursie:

Szczegóły

KURS OBEJMUJE

5 DNI WARSZTATOWE

1 dzień – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
2 dzień – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
3 dzień – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
4 dzień – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
5 dzień – 9:00 – 17:00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL

Z przerwami 15 minutowymi na kawę i godzinną przerwą na obiad.

Uczestnictwo w kursie
Theta Healing® Relacje
ze Światem

Inwestycja:
2000 zł - CENA PROMOCYJNA 1700 zł

ZNIŻKI
I PROMOCJE

Zniżki i promocje ustalane są indywidualnie. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania płatności za kurs w dogodnych ratach. Cena dla osób powtarzających wynosi 50% ceny wyjściowej.

W cenie

kursu otrzymasz

WAŻNE
INFORMACJE

Kurs odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokonają płatności otrzymają na maila skrypt do kursu 3 dni przed jego rozpoczęciem oraz link do zalogowania na platformę Zoom Dostęp do zamkniętej grupy na fb - "Theta Healing® w Praktyce", w której prowadzone są cotygodniowe transmisje LIVE. Możliwość udziału w cotygodniowych spotkaniach KLUBU THETA HEALING®.

Opinie

uczestników

Ilona

Izabela Starowicz

Dorota

Dorota

Maria Agnieszka Klimowicz

Agnieszka M

Monika Tkaczyk

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Wybierz swoją walutę