Kurs Theta Healing®: DNA Podstawy

Theta Healing® to jedna z najpotężniejszych metod uzdrawiania energią stworzona przez Viannę Stibal, znana obecnie i praktykowana w ponad 180 krajach świata.

Opiera się na filozofii łączenia z energią Bezwarunkowej Miłości Stwórcy Wszystkiego Co jest, która ma największą moc uzdrawiania. Jesteś w dobrym miejscu, jeśli rozwój duchowy jest Ci bliski i chciałbyś dokonać zmian w swoim życiu w ważnych dla Ciebie obszarach.

Kurs Theta Healing® w stopniu podstawowym jest
dla ciebie,
jeśli chciałbyś poznać metodę dzięki, której możesz sam sobie pomóc,
uzdrowić ważne dla ciebie sfery życia i zacząć kreować życie, jakim
pragniesz żyć!

Na kursie

Theta Healing® DNA Podstawy

Dla kogo

jest ten kurs?

Oferta kursu jest skierowana do osób, które pragną uzdrowić swoje życie w takich obszarach jak: praca, finanse i zdrowie itp., pragną pomóc swoim bliskim, jak również dla terapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, uzdrowicieli, masażystów jako uzupełnienie metod stosowanych w pracy zawodowej.

Przede wszystkim ten kurs jest DLA KAŻDEGO, ponieważ metoda Theta Healing® jest bardzo prosta i każdy może się jej nauczyć, by stosować w praktyce.

Szczegóły

KURS OBEJMUJE

3 DNI WARSZTATOWE

Piątek – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
Sobota – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
Niedziela – 9:00 – 17:00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL

Z przerwami 15 minutowymi na kawę i godzinną przerwą na obiad.

Uczestnictwo w kursie Theta Healing® DNA Podstawy

Inwestycja:
980 PLN

ZNIŻKI
I PROMOCJE

Zniżki i promocje ustalane są indywidualnie. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania płatności za kurs w dogodnych ratach. Cena dla osób powtarzających wynosi 50% ceny wyjściowej.

W cenie

kursu otrzymasz

WAŻNE
INFORMACJE

Kurs odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokonają płatności otrzymają na maila skrypt do kursu 3 dni przed jego rozpoczęciem oraz link do zalogowania na platformę Zoom Dostęp do zamkniętej grupy na fb - "Theta Healing® w Praktyce", w której prowadzone są cotygodniowe transmisje LIVE. Możliwość udziału w cotygodniowych spotkaniach KLUBU THETA HEALING®.

Opinie

Kursantów

Beata Niedzwiecka

Iwona Turocha

Dr Magdalena Mochol

Dorota

Emilia Smolinska

Jadzia Jagoda

Janina Rozniak

Anna Beneška

Katarzyna Baczek

Agnieszka M

Agnieszka F

Agnieszka Malinowska

Bogumiła Mazur

Odkryj moc

Theta Healing DNA podstawy z Katarzyną Szafranek

Poznaj niezwykłą metodę, która pozwoli Ci zrozumieć swoje prawdziwe potrzeby i przekształcić swoje życie! Zapraszamy na wyjątkowy kurs Theta Healing DNA podstawowy, prowadzony przez doświadczoną terapeutkę i nauczycielkę, Katarzynę Szafranek.

DNA Theta Healing to technika, oparta na głębokim medytacyjnym stanie umysłu – częstotliwości fal theta. Pracując na poziomie DNA, metoda ta pozwala na oczyszczenie blokad emocjonalnych, przekształcenie ograniczających przekonań i uzdrowienie zarówno ciała, jak i duszy.

Katarzyna Szafranek to certyfikowana terapeutka Theta Healing z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientami i nauczaniem innych praktykujących. Jej pasją jest pomaganie innym odkrywać własny potencjał, dążenie do równowagi i pełni życia.

Podczas kursu

Theta Healing DNA podstawy nauczysz się:

Kurs Theta Healing DNA podstawy z Katarzyną Szafranek to nie tylko fascynująca podróż w głąb siebie, ale również solidne fundamenty do dalszego rozwoju osobistego w dziedzinie uzdrawiania energetycznego. Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do grona zadowolonych uczestników!
Zapisy i więcej informacji na naszej stronie www. Przekonaj się, jak dużo możesz zdziałać, korzystając z mocy DNA Theta Healing!

Odkryj moc

nauki w kursie Theta Healing DNA podstawowy

Dowiedz się, jak naukowe odkrycia są powiązane z praktykami duchowymi, współpracują, aby pomóc Ci dokonać samo uzdrowienia i przemiany  życiowej! Theta Healing DNA podstawowy to nie tylko medytacyjna technika, ale także dodatkowe dynamiczne  narzędzie terapeutyczne, które wspomaga rozwój osobisty.

Czego nauczysz

się podczas kursu Theta Healing DNA podstawowy ?

  1. Wykorzystać naukowe zasady fizyki kwantowej w celu uzdrawiania i transformacji energii.
  2. Dołączyć do stanu medytacji z siłami energetycznymi wszechświata.
  3. Działać na poziomie komórkowym, aby wpływać na swoje zdrowie, emocje i życiowe doświadczenia oraz relacje z innymi ludźmi.

Theta Healing DNA podstawowy opiera się na zasadach fizyki kwantowej. Fizyka kwantowa jest naukową dziedziną, która obejmuje zmiany substancji i energii na najwyższym, atomowym i subatomowym poziomie. Współczesne odkrycia naukowe wykazały, że nasza ludzka rzeczywistość jest zbudowana z energii, która jest powiązana ze stanem naszego umysłu i świadomości. 

Theta Healing korzysta z tych zasad, wspierając: umysł, ciało człowieka i ducha. W trakcie kursu Theta Healing DNA podstawowy praktykujący jest w stanie wejść w system fal theta, co pozwala na bezpośredni kontakt z energią kwantową i siłami uniwersalnymi.

Sprawdź sam jak nauka + duchowość prowadzą Cię do pełniejszego i harmonijnego życia, dzięki uczestnictwu w kursie Theta Healing DNA podstawowy.

Zapisz się już dzisiaj na kurs Theta Healing DNA podstawowy i zacznij odkrywać, jak naukowe odkrycia fizyki mogą być stosowane w praktyce, aby rozpocząć Twoją życiową zmianę na lepsze!

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Wybierz swoją walutę