Kurs Theta Healing® Online Odkryj Swój Algorytm

jest dla ciebie jeśli pragniesz dokonać zmian w swoim życiu..

Termin algorytm jest powszechnie używany w kontekście dzisiejszej kultury komputerowej. Algorytm jest to ciąg czynności lub sposobów postępowania prowadzący do określonego zadania, lub rozwiązania problemu. Algorytmy najczęściej wykorzystywane są m.in. w wyszukiwarkach internetowych, by zwiększyć zakupy konsumentów po wcześniejszej analizie ich zachowań.  


A czy Ty znasz swój własny algorytm? Odkrycie algorytmu twoich własnych komórek oznacza wyodrębnienie i określenie najczęstszych emocji wywołanych przez doświadczenia w tym życiu i doświadczenia Twoich przodków. Podobnie jak wpisanie słowa kluczowego do wyszukiwarki prowadzi do różnych informacji zwrotnych. Ludzkie ciało używa emocji, które dla ciebie najlepiej działają, najbardziej są znane, nawykowe i najszybsze, aby rozwiązać problem lub zniwelować presję chwili. Jeśli w pełni zrozumiesz i opanujesz tę automatyczna reakcje Twojego algorytmu, przestaniesz ograniczać się w osiągnięciu poziomu szczęścia i radości, którego pragniesz.

Na kursie

Theta Healing® Odkryj Swój Algorytm

Wymagania

do uczestnictwa w kursie:

Oferta kursu jest skierowana do osób, które ukończyły: Kurs Theta Healing® DNA Podstawowy

Przede wszystkim ten kurs jest DLA KAŻDEGO, ponieważ metoda Theta Healing® jest bardzo prosta i każdy może się jej nauczyć, by stosować w praktyce.

Szczegóły

KURS OBEJMUJE

2 DNI WARSZTATOWE

Sobota – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
Niedziela – 9:00 – 17:00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL

Z przerwami 15 minutowymi na kawę i godzinną przerwą na obiad.

Uczestnictwo w kursie
Theta Healing® Odkryj Swój Algorytm

Inwestycja:
710 PLN

ZNIŻKI
I PROMOCJE

Zniżki i promocje ustalane są indywidualnie. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania płatności za kurs w dogodnych ratach.

W cenie

kursu otrzymasz

Odkrij-tvoj-algoritem_1-1 (2)

WAŻNE
INFORMACJE

Kurs odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokonają płatności otrzymają na maila skrypt do kursu 3 dni przed jego rozpoczęciem oraz link do zalogowania na platformę Zoom. Dostęp do zamkniętej grupy na fb - "Theta Healing® w Praktyce", w której prowadzone są cotygodniowe transmisje LIVE. Możliwość udziału w cotygodniowych spotkaniach KLUBU THETA HEALING®.

Opinie

Kursantów

Izabela

Agnieszka

Maria Agnieszka Klimowicz

Aga

Aga

Beata Dybała Tkacz

Danuta Horoszkiewicz

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Wybierz swoją walutę