Kurs Theta Healing® Manifestacja Obfitości jest dla Ciebie, jeśli:

Kurs Theta Healing® Manifestacja Obfitości jest dla ciebie, jeśli pragniesz oczyścić swoją ścieżkę dostępu do nieograniczonego potencjału obfitości, jaki istnieje we wszechświecie.

Czasami wystarczy o czymś mówić, by zamanifestować to w życiu.
MÓWIENIE zwiększa szansę spełnienia w rzeczywistości do około 30-40%,
WIZUALIZACJA zwiększa szanse spełnienia manifestacji do blisko 50%,
MANIFESTACJA poprzez fale theta zwiększa szansę o około 80-90%.
Fale theta są najbardziej skutecznym sposobem manifestacji.

Na kursie

Theta Healing® Manifestacja Obfitości

Wymagania

do uczestnictwa w kursie:

Szczegóły

KURS OBEJMUJE

2 DNI WARSZTATOWE

Sobota – 9.00 – 17.00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL
Niedziela – 9:00 – 17:00 czas UK
10.00 – 18.00 czas PL

Z przerwami 15 minutowymi na kawę i godzinną przerwą na obiad.

Uczestnictwo w kursie
Theta Healing® Manifestacja Obfitości

Inwestycja:
980 zł - CENA PROMOCYJNA 800 zł

ZNIŻKI
I PROMOCJE

Zniżki i promocje ustalane są indywidualnie. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania płatności za kurs w dogodnych ratach. Cena dla osób powtarzających wynosi 50% ceny wyjściowej.

W cenie

kursu otrzymasz

WAŻNE
INFORMACJE

Kurs odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i dokonają płatności otrzymają na maila skrypt do kursu 3 dni przed jego rozpoczęciem oraz link do zalogowania na platformę Zoom Dostęp do zamkniętej grupy na fb - "Theta Healing® w Praktyce", w której prowadzone są cotygodniowe transmisje LIVE. Możliwość udziału w cotygodniowych spotkaniach KLUBU THETA HEALING®.

Jak przyciągnąć

bogactwo do swojego życia?

Bogactwo to stan świadomości twojego umysłu Jeśli w kółko powtarzasz, że jesteś biedny, to przyciągniesz wyłącznie problemy finansowe. Jeśli zaczniesz powtarzać, że jesteś bogaty i w to uwierzysz, zmiana naprawdę jest możliwa. Pozytywne programowanie umysłu to Twoja najważniejsza decyzja, by stać się bogatym człowiekiem. Kurs Manifestacja Obfitości uczy jak otworzyć się na bogactwo i kreować dostatnie życie.

Można się tego nauczyć. Podczas kursu Theta Healing Manifestacja Obfitości.  Jeśli mówimy głośno o swoich marzeniach, to trochę zwiększamy szanse stania się bogatym. Wizualizacja zwiększa szansę o połowę. W trakcie kursu manifestacja obfitości studenci uczą się wchodzić w stan theta, który zwiększa szanse manifestacji marzeń aż o 90 %

Jak wygląda

kurs manifestacja obfitości?


Kurs Theta Healing Manifestacja Obfitości jest podzielony na dwie części. Część pierwsza to uwolnienie blokad z mentalnego umysłu, a część druga to nauka zasad manifestacji bogactwa.

W trakcie kursu zostanie uwolnione 100 przekonań dotyczących pieniędzy, bogactwa i zamożności. Kursanci raz na zawsze usuną blokady ograniczające zarabianie pieniędzy, ustalą plan oraz intencję realizacji finansowych marzeń.  

Oto niektóre przekonania na temat pieniędzy: 

Jak stać się

bogatym człowiekiem?

Samo pozytywne myślenie, stosowanie afirmacji może niewiele pomóc.  

Im więcej negatywnych przekonań uwolnisz ze swojej podświadomości, to tym szybciej zauważysz zmiany w swoim życiu w tym obszarze.

Wsłuchuj się, w ciszy Twojego umysłu znajdziesz odpowiedzi. Właśnie po to jest kurs Theta Healing Manifestacja Obfitości. Żebyś Ty stał się bogatym człowiekiem! Zapisz się już dziś!

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.

Wybierz swoją walutę