Jak odblokować swoje emocje?

Jak odblokować swoje emocje

W procesie wieloaspektowego dochodzenia siebie. W byciu uważnym na potrzeby ciała i ducha. Jeśli zajmiemy się sobą, z czułością, to krok po kroku, możemy sobie sami pomóc i usunąć wszystkie blokady emocjonalne w ciele.

Zdrowa dieta, pełna owoców i warzyw, relaksujący sen, work life balance, terapia psychologiczna i kursy, takie jak Theta Healing odpowiedzą na pytanie: Jak odblokować swoje emocje? Uważność na siebie i rozpoznanie swoich potrzeb to pierwszy, ważny krok w dobrą stronę. Do nowej, lepszej wersji siebie.

zablokowane emocje

Czym jest

blokada emocjonalna?

Blokada emocjonalna to stan umysłu, który może być wynikiem traumy, stresu lub smutnych doświadczeń życiowych. Osoba z blokadą często czuje się zdezorientowana. Jest niezdolna do odczuwania radości, smutku lub gniewu, a nawet ma trudności z nawiązaniem i utrzymaniem relacji. Blokady emocjonalne w ciele powodują, że ludzie wycofują się i unikają innych. Zablokowane emocje powodują utrudnione radzenie sobie z problemami i wyzwaniami życia czy w problemy w pracy. Blokada emocjonalna jeśli jest długotrwała, znacząco obniża jakość życia, a nawet może być przyczyną chorób ciała fizycznego. 

Jak

odblokować emocje?

  1. Uznaj problem i zaakceptuj ten fakt. To może wymagać pogłębionej refleksji nad doświadczeniami życiowymi i swoimi reakcjami.
  2. Spróbuj wyrazić swoje uczucia, nawet jeśli jest to trudne. Można to zrobić poprzez rozmowę z bliską osobą, pisanie w dzienniku, rysowanie.
  3. Regularne ćwiczenia, zdrowa dieta i sen i odpoczynek zregenerują siły.
  4. Ćwiczenia uważności, takie jak medytacja, pomogą skoncentrować się na „Tu i Teraz” i zauważyć własne emocje, nawet te trudne.
  5. Skorzystaj z pomocy specjalisty. Skonsultuj się z psychologiem lub certyfikowanym terapeutą. Terapie, oparta na uważności, są skuteczne. Theta Healing, jest, odpowiedzą na pytanie, Jak usunąć blokady z podświadomości? Medytacje w stanie głębokiej relaksacji „pomogą skutecznie przeprogramować” umysł tak, by uzdrowić siebie na poziomie: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.
 

 

Jak Theta Healing

może pomóc w uwolnieniu blokad emocjonalnych?

Theta Healing to technika medytacyjna oraz filozofia duchowa stworzona przez Vianna Stibal. Wykorzystuje fenomen fal mózgowych o częstotliwości theta, czyli stanu bardzo głębokiego relaksu. W tym stanie następuje synchronizacja pracy półkul mózgowych, do tego stopnia, że można błyskawicznie zmieniać rzeczywistość. 

Vianna Stibal, w trakcie pracy nad sobą (wyleczyła z nogi z 9-calowego guza!), odkryła, że emocje i przekonania wpływają na ludzi na poziomie: rdzenia, genetyki, historii i duszy. Doświadczanie bolesnych emocji powodują, że tworzą się blokady emocjonalne w ciele. 

 

Niektóre osoby mogą dokonać zmian już po jednej sesji Theta Healing, podczas gdy inni mogą potrzebować kilku sesji rozłożonych na kilka tygodni lub miesięcy. Gdy blokady są powiązane z głęboko zakorzenionymi traumami lub wzorcami myślenia, proces może wymagać więcej czasu. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest poznanie metody Theta  Healing, by móc uzdrawiać siebie i uwalniać zablokowane w ciele emocje i uczucia.  

 Kursy Theta Healing to fundamenty do obfitego i szczęśliwego życia. Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do grona zadowolonych uczestników! Zapisy i więcej informacji na naszej stronie www. Przekonaj się, jak łatwo i skutecznie można usunąć blokady z podświadomości i jak przetransformować je na pozytywne, wspierające korzystając z Theta Healing!

Podziel się

z Przyjaciółmi

Kontakt

KATARZYNA

SZAFRANEK

Certyfikowny Nauczyciel
i Terapeuta ThetaHealing®

Wybierz swoją walutę