Manifestacja marzeń – jak kreować swoje życie z poziomu Źródła?

manifestacja marzeń

Nasze życie tutaj, na Ziemi to wyjątkowa szansa na wspaniałą podróż, która jest przygotowana specjalnie dla naszej duszy. Kiedy tylko nauczymy się żyć w pełni swojego potencjału – boskiego potencjału, z miejsca bezwarunkowej miłości do siebie i innych, możemy kreować niesamowite rzeczy. Czy jest możliwa manifestacja marzeń i kreacja spełnionego życia ? Przeczytaj!

 

Czym jest kreacja w Theta Healing?

W technice ThetaHealing® koncepcja kreowania, czy też manifestowania opiera się na przekonaniu, że można stworzyć “coś” w świecie fizycznym przy użyciu mocy Stwórcy Wszystkiego Co Jest.

Każde stwierdzenie, myśl i działanie znajduje odzwierciedlenie w tym, co manifestujemy w naszym życiu. Każda decyzja, którą podejmujemy ma odzwierciedlenie w tym, co dzięki niej pojawi się w naszym życiu.

W tym podejściu myśli traktuje się jak prawdziwe rzeczy. Dlaczego? Samo mówienie o pewnych sprawach czasami manifestuje je w Twoim życiu. Szanse na to wynoszą od 30 do 40%.

Przy wykorzystaniu techniki wizualizacji szanse na manifestację zwiększają się do prawie 50%, ale to stan Theta sprawia, że praktycznie wszystko jest możliwe.

Dzięki przebywaniu w stanie Theta podczas manifestacji, jesteśmy w stanie zwiększyć prawdopodobieństwo skutecznej manifestacji do około 80-90%.

A wszystko to dzięki wykorzystaniu naturalnej mocy swoich fal mózgowych!

 

Zasady obowiązujące w manifestacji

Jak każdy obszar w naszym Wszechświecie, również manifestacja rządzi się swoimi prawami. Jakimi? Jedna z podstawowych zasad brzmi: możesz manifestować tylko dla swojego życia. Nie możesz manifestować dla innych. Na przykład nie możesz zamanifestować pracy dla swojej przyjaciółki ani sprawić, by ktoś cię pokochał. Bez względu na to, jak bardzo tego chcesz, zależy to od ich wolnej woli, a prawo wolnej woli jest święte i nienaruszalne.

Kolejną ważną do zapamiętania rzeczą dotyczącą manifestacji jest to, że dostaniesz dokładnie to, o co prosisz. Dobór słów i sformułowań jest kluczowy dla naszej podświadomości i zawiera dokładnie zakodowaną wiadomość, którą wysyłamy do Wszechświata.

 

O czym trzeba pamiętać manifestując z ThetaHealing®?

Oto kilka wskazówek dotyczących manifestacji, a także kilka punktów do zapamiętania:

  • To my tworzymy naszą rzeczywistość.
  • Nie możesz zamanifestować miłości od konkretnej osoby.
  • Możesz manifestować tylko we własnym życiu.
  • Możesz użyć manifestacji, aby sprowadzić nowych duchowych przewodników.
  • Musisz być konkretny w swoich intencjach.
  • Wiedz, czego chcesz „słowo w słowo” i określ „słowo w słowo” w swojej modlitwie manifestacyjnej.
  • Uważaj na to, co mówisz i bezpośrednio myślisz, ponieważ może to  się pojawić w Twoim życiu, dotyczy to zarówno dobrych, jak i złych rzeczy. To, co mówisz i myślisz, wpływa na Twoje życie.
  • Nie wypowiadaj intencji, aby zmienić się w kogoś innego. Raczej poproś, abyś był najlepszy, jakim możesz być.
  • Wiedz, co chcesz stworzyć w swoim życiu.

 

Boski czas, synchroniczność, plan duszy i boskie prowadzenie

Ważne jest również, aby w trakcie manifestacji rozumieć koncepcję Boskiego Czasu. Rzeczy i wydarzenia, które dzieją się w zgodzie z planem duszy na dane wcielenie, w zgodzie z jej najwyższym dobrem mają swój określony rytm i swoisty “harmonogram”. Jest on istotny dla każdej duszy, która budzi się do swojego boskiego celu i zaczyna kroczyć swoją ścieżką ku spełnieniu.

To, co uzgodniliśmy i planowaliśmy zrobić w tej egzystencji zaczyna manifestować się w naszym życiu, a moment kiedy dusza w pełni obejmuje siebie i swój potencjał jest momentem, w którym otwierają się boskie drzwi i otrzymujemy możliwość realizacji swoich życiowych celów. To, co jest niesamowite w tej ścieżce, to pojawiające się na niej ciągłe synchroniczności – nasza dusza upewni się, że jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być, aby nasze przeznaczenie mogło zostać zrealizowane.

Co więcej, jesteśmy do tego przeznaczenia nieustannie prowadzeni. Otrzymujemy sygnały od Wszechświata, naszych Opiekunów Duchowych, czy Aniołów – pokazują nam one, czy jesteśmy we właściwym miejscu oraz gdzie kierować się dalej. Za każdym razem, kiedy poprosimy o to, możemy również zobaczyć przyszłość w stanie theta.

Należy pamiętać o tym, że pragnienia duszy są o wiele silniejsze niż pragnienia umysłu i to właśnie one prowadzą nas do coraz nowych wymiarów egzystencji.

Tak długo, jak nie będą uwzględniane, tak długo nasza wymarzona rzeczywistość może być blokowana. A w naszym życiu … nie będzie działo się nic lub będą się działy rzeczy, które nie są dla nas najlepsze. Warto o tym pamiętać podczas manifestacji!

Przeszkody w manifestacji

Co jest równie ważne, to świadomość tego, że istnieją czynniki, które mogą blokować manifestacje na naszej ścieżce. Tym, co może nam przeszkadzać w realizacji naszych celów są albo nasze negatywne przekonania albo… właśnie brak zgodności z wyższym wymiarem zdarzeń, ich boskim czasem i naszym prawdziwym planem duszy na dane życie. Jak to dokładnie rozumieć?

Nasze przekonania przechowywane są w naszej podświadomości. To właśnie ona jest kontenerem dla naszych emocji, myśli o nas samych, naszym poczuciu własnej wartości. To najczęściej ona ma wpływ na to, jakie decyzje w życiu podejmujemy. Korzystając z ThetaHealing® możemy zmieniać przekonania negatywne na te wspierające, pozytywne, dzięki którym będziemy się rozwijać, budować siebie, czuć dobrze ze sobą samym i w relacjach. Dzięki pracy z przekonaniami możemy przykładowo pokonać swoją nieśmiałość, czy wstyd blokujący nas w wystąpieniach publicznych i realizować się w tym obszarze. Jednak rozwój i bycie kochającym, wspierającym opiekunem dla siebie to nie wszystko!

Aby nasze życie szło właściwymi torami każda dusza musi poznać swój plan na dane wcielenie – tak jak o tym mówiliśmy chwilę wcześniej. Dopiero wtedy w jej życiu zaczynają manifestować się rzeczy i wydarzenia w zgodzie z jej boskim przeznaczeniem, zgodnie z boskim planem.

Te dwie ważne zasady pokazują nam, dlaczego rzeczy, które chcielibyśmy w swoim życiu wykreować… nie powstają. Po prostu są one niezgodne z naszą ścieżką lub/i nie dzieją się w zgodzie z boskim czasem. Trzeba o tym pamiętać, kiedy manifestujemy dla siebie i korzystać z możliwości “pamiętania” przyszłości, którą możemy zobaczyć w stanie Theta. W ten sposób możemy tworzyć niesamowite życie z poziomu bezwarunkowej miłości do siebie. Będzie ono pełne obfitości, szczęścia, wdzięczności, a także niesamowitych przygód!

Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat Waszego planu duszy na dane wcielenie? Zapraszam Was na indywidualne sesje odczytu planu duszy!

Marzy Wam się życie w pełni obfitości, w którym będziecie mogli kreować szczęśliwą rzeczywistość?  Chcecie bliżej poznać technikę ThetaHealing®? Mam miejsce dla Ciebie na najbliższym kursie Theta Healing Basic DNA!

Podziel się

z Przyjaciółmi

Kontakt

KATARZYNA

SZAFRANEK

Certyfikowny Nauczyciel
i Terapeuta ThetaHealing®

Wybierz swoją walutę