Manifestacja miłości – Jak przyciągnąć partnera swoich marzeń?

jak manifestować miłość

Największym marzeniem osoby, której się nie ułożyło życie prywatne, jest Wielka Miłość. Szukamy uporczywie, długo i nieefektywnie. Cierpimy, przeżywamy frustracje, spotykamy wciąż tego samego typu nieodpowiednich ludzi. Co zrobić, żeby zmienić ten stan? Jak przyciągnąć miłość?

Co tak naprawdę

przyciąga miłość?

Ludzie mogą nieświadomie blokować przyjmowanie miłości przez swoje zachowanie lub strach. Praca nad sobą, przed przyjęciem nowej miłości i utrzymaniem otwartego serca jest efektem całego procesu manifestacji miłości. Co więc trzeba zrobić, aby przyciągnąć miłość?

Czy można

manifestować miłość?

Niesamowite efekty skuteczności daje manifestacja partnera, który obdarzy nas miłością w stanie medytacyjnym theta. Tego wszystkiego można szybko nauczyć się na kursie Theta Healing DNA podstawowy.

Podczas kursu Theta Healing DNA podstawowy nauczysz się:

manifestacja miłości

Jak przywołać myślami miłość?

Stwórz nową kreację miłości. Jak manifestować miłość? Jak przyciągnąć miłość do swojego życia? Jakbyśmy oglądali film. Pomyśl, jaki to ma być związek. Dlaczego chcesz w nim/nią być? Przykład: „Jestem z Johnem w związku długoterminowym, małżeńskim” Następnie pomyśl: Jak chciałbyś się czuć? Jak dokładnie wygląda nowy partner? O czym rozmawiacie? Masz się czuć tak, jakby to wszystko się dokonało. Zbuduj całą scenę, z wszystkimi szczegółami i zapisz w notatniku. Krótka i treściwa wizualizacja, 5-10 sekund. Przykład: „Jestem z mężem i dziećmi na wakacjach. Dzieci bawią się w piasku a ja z mężem, przytuleni na leżaku, rozmawiamy”. Rano i wieczorem wracaj do tego obrazu

Codziennie zapisuj skuteczne afirmacje na miłość: „Jestem kochana. Jestem uwielbiana. Jestem szczęśliwą mężatką”, w zeszycie, aby mózg uwierzył i zaczął emitować nową energię do Wszechświata, który w odpowiedzi przyśle wymarzoną osobę. Proces manifestacji ma być lekki, łatwy, nic nie forsujemy. Skuteczne afirmacje na miłość to czysta przyjemność, ciało ma być zrelaksowane, bez naciskania. To cały proces, który może potrwać. Jak manifestować miłość? Stan głębokiej relaksacji jest pomocny, a najbardziej fale theta. Określenie „JA JESTEM” jest w procesie kluczowe oraz fakt, że moje marzenia stały się rzeczywistością.

Nie możemy manifestować, aby pokochała nas, konkretna osoba. Dochodzi wówczas do tzw. energetycznego spętania dusz i nie jest to dobre dla żadnej ze stron. Nie możemy zmusić kogoś do miłości, jeśli dana osoba, która np. nam się podoba, tego nie czuje. W manifestowaniu, przyciąganiu miłości jest taka zasada, że ta właściwa, najbardziej dopasowana do nas osoba nas odnajdzie, a my odnajdziemy ją.

Afirmacjami można się wspomagać na samym początku drogi poszukiwań „drugiej połówki”

 Aby jednak nie tracić czasu, warto poprosić o konsultacje z certyfikowaną terapeutką, która wie, jak przyciągnąć miłość. Konkretnie i skutecznie. Najszybciej i najskuteczniej przywołać nową miłość pomogą kursy:

Na kursach Theta Healing odzyskasz siebie i zdobędziesz moc kreacji nowej rzeczywistości, aby dokonać zmian w ważnych dla Ciebie obszarach życia, żebyś mógł zacząć żyć, tak jak tego pragniesz. Dowiesz się, jak przyciągnąć do siebie bratnią duszę do biznesu, przyjaźni, lub życia we dwoje. Otrzymasz do swojej pamięci komórkowej pozytywne programy i uczucia m.in. miłości, radości, obfitości, poczucia bycia kochanym, zasługiwania na miłość, uczucie zaufania i wiary w siebie, poczucia własnej wartości. Zapraszamy do rozmowy jak pozwolić sobie na bycie i czuć się kochaną, jak przyciągnąć prawdziwą miłość do swojego życia. 

Podziel się

z Przyjaciółmi

Kontakt

KATARZYNA

SZAFRANEK

Certyfikowny Nauczyciel
i Terapeuta ThetaHealing®

Wybierz swoją walutę