Poszukiwania Bratniej Duszy – jak ją znaleźć?

bratnia dusza

Kim jest bratnia dusza? To osoba, która ma magnetyczne przyciąganie, powodujące, że twoje serce zacznie bić szybciej, a dłonie zaczynają się pocić. Ma coś szczególnego w środku – Twoje serce może być pobudzone, gdy ją widzi, a gdy jesteście rozłączeni – tęskni za nią bardzo. Jak zatem zamanifestować bratnią duszę w swoim życiu?

Bratnia dusza – czy jest tylko jedna?

Na Ziemi jest obecnie coraz więcej inkarnowanych dusz, w tym “bratnich dusz” – nie ma tylko jednej osoby, która spełniałaby te kryteria, nawet jeśli wydaje nam się to niemożliwe. Wiele z nas – osób samotnych, poszukujących partnerów marzy o szczęśliwym związku, w którym będą ze swoim idealnym partnerem. Musimy jednak wiedzieć, że aby przyciągnąć do siebie najlepszą z duszy, powinniśmy przygotować się na kogoś, kto jest do nas dopasowany. Szukanie “idealnej” osoby mogłoby sprawić, iż w naszym życiu pojawiłaby się osoba zbyt “doskonała”, wyżej rozwinięta przez co nasz związek nie były dla nas dobry.

 

Jak zamanifestować bratnią duszę?

Dzięki metodzie Theta Healing możemy to zrobić w kilku krokach: na początku warto pochylić się nad sobą – usunąć jak najwięcej negatywnych przekonań i opinii na swój temat, miłości, czy płci przeciwnej i skupić na zbudowaniu siebie jako wartościowej, zasługującej na wszystko co najlepsze w życiu osoby. Dzięki temu będziemy pewni, że przyciągniemy w swoim życiu osoby, które rezonują z naszymi pozytywnymi emocjami, obrazem siebie oraz świata. Warto przygotować sobie listę kryteriów, którą chcemy, aby spełniała nasz bratnia dusza. Dzięki temu zamanifestujesz osobę, która będzie z Tobą“płynąć” przez życie. Będzie ona podążać w Twoim kierunku i będziecie stanowili bezkonfliktowy, albo prawie bezkonfliktowy związek.

 

Jak poznać, że dana osoba jest naszą bratnią duszą?

To proste: gdy spotykamy bratnią duszę od pierwszego wejrzenia wydaje nam się, że znamy tę osobę od dawna, bardzo dobrze czujemy się w jej towarzystwie, rozumiemy się bez słów. Często występuje między takimi osobami ogromny magnetyzm. Pamiętajcie jednak, że możecie spotkać osobę, która będzie niemalże identyczna jak Wy – będzie swoistym lustrem, w którym się przeglądacie – może być to realnie trudny układ w życiu, zatem warto manifestować bratnią duszę słowami: ”Ja mam najbardziej pasującą bratnią duszę”, dzięki czemu spotkamy osobę, która będzie z adekwatnego poziomu rozwoju oraz podobnie jak my – kochająca.

 

Czy jesteście gotowi na udany związek, oparty na prawdziwej wzajemnej miłości?

Aby uzyskać tę gotowość należy uwolnić się od negatywnych doświadczeń z poprzednich relacji partnerskich. Zagoić niezagojone rany. Należy uwolnić się od nadal istniejących połączeń energetycznych poprzez tzw “rozwód” emocjonalny i energetyczny. Przetransformować negatywne przekonania dotyczące miłości i życia we dwoje. Pokochać siebie i mieć poczucie zasługiwania na miłość.

Może wam w tym pomóc poznanie metody Theta Healing. Sprawdź kurs Bratnie Dusze.

Życzę Wam powodzenia w manifestowaniu Waszych bratnich dusz! 🙂 A jeśli chcecie przejść proces manifestacji wymarzonych partnerów pod moją opieką to czeka na Was Kurs Theta healing®  oraz sesje indywidualne! Zapraszam!

Podziel się

z Przyjaciółmi

Kontakt

KATARZYNA

SZAFRANEK

Certyfikowny Nauczyciel
i Terapeuta ThetaHealing®

Wybierz swoją walutę