5 sposobów na zwiększenie swojej intuicji z Theta Healing

zwiększenie intuicji

Czy kojarzysz to charakterystyczne uczucie, które każe Ci się zatrzymać na przejściu dla pieszych, mimo że zielone światło miga do Ciebie z oddali? Okazuje się, że chwilę później na pasy wjeżdża rozpędzone auto, które za nic ma Twoje pierwszeństwo. Czy znasz ten cichy głosik w Twojej głowie, który zachęca Cię do kupienia zdrapki w kiosku z kuponami Lotto? Po chwili sprzedawca wymienia kolorowy papierek na banknot, który ma realną wartość materialną. Intuicja, bo o niej mowa w dzisiejszym wpisie, to siła, na której polegamy stanowczo zbyt rzadko. A szkoda, ponieważ kiedy tylko zaczniemy słuchać swojego wewnętrznego głosu i uważnie obserwować sygnały płynące z naszej podświadomości, droga zwana życiem stanie się mniej wyboista. Poznaj 5 sposobów na zwiększenie swojej intuicji dzięki Theta Healing!

Jak Theta Healing

wpływa na intuicję?

Intuicja, nazywana przez niektórych szóstym zmysłem lub silnym przeczuciem, nie jest darem dla wybranych. Ma ją każdy z nas, jednak z wielu powodów nie zwracamy na nią uwagi. Mają na to wpływ różne czynniki, takie jak np. kultura, w której żyjemy, sposób, w jaki nas wychowano czy nasze osobiste przekonania. Odzyskanie kontaktu ze swoją intuicją często wymaga wejrzenia w głąb siebie, zaprzestania życia w biegu i skupienia się na tym, co czujemy i w co wierzymy. Wszystko to wiąże się z rozwojem duchowości, a bądźmy szczerzy – współczesny świat stawia raczej na konsumpcjonizm i twardy racjonalizm. Mimo to coraz więcej osób „budzi się” ze snu, w którym naszą jedyną rolą jest zarabianie i wydawanie pieniędzy. Zaczynamy dostrzegać, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem wystawionym na trudy codzienności, że tworzymy jedność ze Wszechświatem i że jesteśmy Istotami duchowymi. A skoro tak właśnie jest, to mamy wpływ na rzeczywistość, która nas otacza i możemy ją kształtować siłą swojego umysłu i intuicji.

Theta Healing jest znaną od starożytności techniką spowalniania fal mózgowych do zakresu 4-7 Hz, czyli częstotliwości Theta. Posługując się tą metodą, można w zaledwie kilka minut osiągnąć stan głębokiej relaksacji i połączyć umysł świadomy z podświadomością, co pozwoli uzyskać pełne wejrzenie w siebie. To właśnie podświadomość skrywa w sobie nasze najskrytsze lęki, przekonania, utarte schematy działania i szkodliwe wzorce zachowań. Tam też przechowywane są emocje i myśli, których nie jesteśmy do końca świadomi. Mając dostęp do pełnej wiedzy o sobie, możemy pokierować swoje życie na zupełnie inne tory. Jak nauczyć się metody Theta Healing? Kurs pod okiem specjalisty to najlepszy sposób na poznanie jej tajników. Zapraszamy na zajęcia do Transformacji Życia. To pierwszy krok do lepszego zrozumienia siebie. Fale Theta wzmocnią Twoją intuicję, a Ty nauczysz się korzystać z niej na co dzień i przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.

Techniki medytacyjne

na zwiększenie intuicji

Dobrze rozwinięta intuicja może być Twoim życiowym drogowskazem. Aby zwiększyć jej moc, musisz po pierwsze – uwierzyć w jej siłę, a po drugie – skupić się bardziej na swoich myślach i emocjach. Pomoże Ci w tym medytacja i ćwiczenie swojej uważności. Zarówno medytacja, jak i uważność pozwalają nam się skupić na tym, co jest tu i teraz.

Podczas głębokiej relaksacji możemy oczyścić umysł z nieprzychylnych myśli, odrzucić wyniszczające nas emocje i przekonania oraz zwrócić uwagę na rzeczy, które do tej pory wydawały nam się mniej istotne. Wszystko to toruje drogę naszej intuicji, która w końcu ma szansę przebić się na pierwszy plan. Istnieje wiele technik medytacyjnych, lecz żeby osiągnąć stan relaksacji, wcale nie musisz siedzieć w pozycji Buddy i powtarzać mantry. Czasem wystarczy samotny spacer po lesie lub spojrzenie w czysto błękitne niebo, by uświadomić sobie, jaka oczyszczająca myśli moc płynie wprost z natury. Wybierz taką technikę medytacyjną, która przychodzi Ci z łatwością i intuicyjnie.

5 sposobów na zwiększenie swojej intuicji z Theta Healing

Transformacja negatywnych przekonań

na pozytywne z pomocą Theta Healing

W uwolnieniu siły Twojej intuicji pomoże Ci również transformacja negatywnych przekonań, które tkwią w Twojej podświadomości, na przekonania pozytywne. Istnieje kilka metod, by to zrobić, ale dzięki Theta Healing zyskasz najszybsze efekty. W trakcie medytacji, kiedy jesteśmy w stanie Theta, nasza pamięć komórkowa staje się podatna na “wgrywanie” nowych, pozytywnych wzorców zachowań, przekonań i myśl-emocji. Wszystkie negatywne uczucia i doświadczenia, z którymi nie mogliśmy poradzić sobie przez lata, zostają uwolnione, co przynosi ulgę, oczyszczenie i pozwala spojrzeć na siebie i swoje życie zupełnie innym, świeżym wzrokiem. Dużą zaletą tej metody jest również wysoka skuteczność. Od razu po zakończeniu medytacji możesz korzystać z nowych, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb “zasobów”, które pochodzą wprost od Źródła. Pamiętaj, że jesteś powołany/a do bycia szczęśliwym i Wszechświat chętnie pomoże Ci osiągnąć ten stan, jeśli tylko sobie na to pozwolisz. 

Dzięki medytacji Theta Healing, której tajniki zgłębisz na oferowanym przeze mnie kursie, doświadczysz emocjonalnego i energetycznego uzdrowienia i harmonizacji wszystkich czakr. Uwolnisz potencjał czakr , które sa odpowiedzialne za poprawne funkcjonowanie wszystkich zmysłów intuicyjnych, takich jak jasnoczucie, jasnowidzenie, jasnoszłyszenie i jasnowiedza. Otworzysz szerzej również Czakrę Korony, przez którą napływają do nas informacje wprost z Wszechświata. Kosmos mówi do Ciebie przez cały czas, próbując przekazać Ci prawdę o sobie i otaczającym Cię świecie. Otwórz się na tę wiedzę, a zrozumiesz czym jesteś i co potrafisz. 

Jak Theta Healing może pomóc w uwolnieniu intuicyjnych blokad?

Theta Healing umożliwia identyfikację i transformację negatywnych przekonań i programów, które mogą ograniczać nasze intuicyjne zdolności. Poprzez techniki wizualizacji i medytacji, Theta Healing umożliwia głębokie oczyszczenie i uwalnianie przeszkód, które mogą wpływać na nasze postrzeganie intuicyjne. Przez pracę z energetycznymi blokadami i wykorzystanie techniki „kopania głębokiego”, Theta Healing pozwala na uwolnienie traum, które mogą hamować naszą intuicyjną świadomość. Metoda ta umożliwia również dostęp do wyższych poziomów świadomości i duchowego przewodnictwa, co może prowadzić do głębszego połączenia z intuicją i jej wykorzystania w codziennym życiu. Theta Healing daje możliwość ustanowienia nowych, pozytywnych przekonań związanych z intuicją, co sprzyja jej rozwojowi i umożliwia nam zaufanie wewnętrznemu głosowi. Dzięki tej technice można usunąć intuicyjne blokady i otworzyć się na pełniejsze korzystanie z mądrości naszego umysłu i ciała.

Słowem podsumowania, przepis na zwiększenie mocy intuicji w Twoim codziennym życiu składa się z pięciu składników. Są to: medytacja Theta Healing, słuchanie swojego ciała,, ufność w stosunku do pierwszych wrażeń oraz umiejętność wyciszania hałasu zewnętrznego.Wszystkiego tego nauczysz się podczas kursu Theta Healing.

Pozostałe

wpisy

Podziel się

z Przyjaciółmi

Jak odblokować swoje emocje
Bez kategorii
Katarzyna Szafranek

Jak odblokować swoje emocje?

W procesie wieloaspektowego dochodzenia siebie. W byciu uważnym na potrzeby ciała i ducha. Jeśli zajmiemy się sobą, z czułością, to krok po kroku, możemy sobie

Czytaj więcej »
Błogosławiony stan Theta
Bez kategorii
Katarzyna Szafranek

Błogosławiony stan Theta

Stan Theta to proces głębokiej medytacji tworzącej psychiczne, fizyczne oraz duchowe uzdrowienie. Polega na połączeniu się z energią Miłości Bezwarunkowej Stwórcą Wszystkiego Co Jest oraz

Czytaj więcej »

Kontakt

KATARZYNA

SZAFRANEK

Certyfikowny Nauczyciel
i Terapeuta ThetaHealing®

Wybierz swoją walutę